Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator

,,aktivátor vitálních funkcí půdy“

neOsol je tvořen matricí z uhličitanu vápenatého a hořečnatého a z příslušných minerálních prvků potřebných pro technologii PRP. Celý produkt je stmelen rozpustným pojidlem rostlinného původu, lignosulfonátem. Technologické přísady přípravku MIP, jako sodík, železo, zinek, bór atd., jsou vybírány a dávkovány dle velmi striktních podmínek. Správná receptura je součástí know-how společnosti PRP Technologies.
Tyto dobře rozpustné minerální složky se vážou na půdní roztok a upravují prostředí, ve kterém se vyvíjejí mikroorganismy. Stimulace mikrobiální flóry působí na všechny životadárné funkce půdy, zlepšuje její úrodnost a pozitivně ovlivňuje růst rostlin. Díky bohatší síti kořenů má rostlina přístup k většímu množství půdy, která je zároveň i biologicky aktivnější.
neOsol nahrazuje na trhu osvědčený PRP SOL. Tento nový produkt je obohacen o mořské řasy a zároveň jsme snížili jeho dávkování.

Používání prostředku neOsol je velice snadné, ať je osevní postup a pěstební technologie jakákoliv. Jeho působení výrazně zlepšuje chování půdy a přispívá k úspěšnosti zemědělce. Obnoví v celém půdním profilu mikrofloru, kulturní plísně a veškerou faunu zabezpečující biologickou úrodnost půdy a podporující pohyb vody, minerálů a plynů.

6533

neOsol přispívá k boji proti půdní degradaci:

Fyzikální

Chemické

Biologické

Eroze

Okyselování

Snižování obsahu humusu

Zhutnění

Blokování minerálních částic

Pokles biologické aktivity

Zadušení

Vyluhování živin

Pokles biodiverzity

Ke stažení

Chcete být informováni o novinkách z Elity?

Zanechte nám zde svůj e-mail a dostávejte novinky do své schránky.